Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najmłodsze ofiary wojny

   4 września 2019 r. gościem naszej szkoły był pan Zenon Fajger z Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie, który w klasach V i VI przeprowadził pogadankę o losach polskich dzieci w czasie II wojny światowej. Dzięki swojej prezentacji uświadomił uczniom, że 80 lat temu skończyło się dzieciństwo ich rówieśników. Opowiadał, jak wojna zmieniła i zniszczyła życie niewinnym, polskim dzieciom oraz o walce o wolność, którą podejmowały. To była bardzo dobra lekcja historii.
   Uczniowie klas ósmych w ramach tego projektu układali puzzle z mapą przedwojennej Polski. Dziękujemy za lekcję historii i patriotyzmu.

    

 

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008
  • image009

Simple Image Gallery Extended