Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Bezpieczni w drodze do szkoły” - spotkanie z policjantkami.

17 września 2019 r. uczniowie klas 0-II uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszkami policji, ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Powiatowej Komendy Policji w Sanoku -  mł. asp. Izabelą Rowińską – Ciępiel i asp. Lidią Rakoczy.

Funkcjonariuszki przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcały do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe, przestrzegały również przed zabawami w pobliżu jezdni. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały wiele pytań oraz  wykazały się dobrą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. Następnie uczniowie klas pierwszych razem z policjantkami udali się na przejście dla pieszych, gdzie odbyły się praktyczne ćwiczenia na pasach.