Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Bezpiecznego Puchatka 2019

Klasy I Szkoły Podstawowej im. prof. Juliana Krzyżanowskiego w Bukowsku przystąpiły do ogólnopolskiej akcji  „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Koordynatorem programu jest p. Anita Wolanin. Realizują go :
z uczniami klas 1a p. Małgorzata Ślusar i 1 b p. Agnieszka Żytka.
„Akademia Bezpiecznego Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach:
•    na drodze,
•    w domu,
•    w szkole
•    w Internecie.
Po  zakończeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę weryfikuje Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.

Program "Akademia Bezpiecznego Puchatka " został zakończony i podsumowany. Uczniowie z klas 1a i 1b pod opieką wychowawców p. Małgorzaty Ślusar i p. Agnieszki Żytka zapoznali się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, wiedzą jak bezpiecznie spędzać czas w domu i szkole, oraz jak  rozsądnie korzystać z internetu.