Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Świetlica moich marzeń”

Zapraszamy wszystkich do oddania  głosu w ogólnopolskim konkursie na najlepszą świetlicę szkolną. Świetlica naszej szkoły bierze udział w akcji „Się gra się ma Playroomz wyobraźni”. Nasi uczniowie wzięli udział w świetlicowym  konkursie plastycznym „Świetlica moich marzeń”. Wykonali prace plastyczne, które zostały przesłane do konkursu ogólnopolskiego, który daje placówkom oświatowym szansę na przemianę świetlicy w wymarzoną salę zabaw dla dzieci oraz wyposażenie w zestaw gier planszowych Hasbro.

Sposób głosowania: Proszę kliknąć w podany niżej link, zaznaczyć wszystkie zgody i zagłosować

https://www.siegrasiema.com/swietlice/503

Jedna osoba  może oddać jednego dnia tylko jeden głos z jednego urządzenia. Istnieją dwa rodzaje głosów: głosy standardowe oraz głosy z paragonami:

  • Głosy standardowe to głosy oddawane na Stronie Internetowej poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj”, przy czym 1 głos standardowy = 1 punkt w konkursie
  • Głosy z paragonami to głosy oddawane na Stronie Internetowej, przy czym jeden głos z paragonem = 100punktów w konkursie.

Głosujący może zwiększyć liczbę punktów, które zostaną przyznane Świetlicy za jeden głos głosującego (1 głos = 100 punktów) poprzez każdorazowe wykonanie łącznie następujących czynności:

  • zakupienie w okresie od 23.11.2020r.do 22.12.2020r.w sklepach Biedronka gry planszowej Hasbro i zachowanie paragonu, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu w/w gry.W przypadku, gdy z treści paragonu nie wynika w sposób niebudzący wątpliwości, że zakupiono Produkt Promocyjny, czyli Grę Hasbro, głosujący może poprosić w sklepie, w którym dokonano zakupu, o stosowną adnotację na odwrocie paragonu wraz z pieczątką sklepu,
  • kliknięcie w przycisk Głosuj w galerii na Stronie Internetowej,
  • podanie daty zakupu, numeru paragonu i numeru kasy fiskalnej, d. dodanie zdjęcia paragonu (plik .jpg o wadze max. 5 MB),
  • podanie adresu e-mail,
  • zaakceptowanie Regulaminu,
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych w celach związanych z akcją.

Głosy mogą oddawać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające adres zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Zapraszamy i zachęcamy do głosowania!!!