Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Listy do św. Mikołaja

Osiedlowy Dom Kultury Gagatek kolejny raz zaprosił dzieci i młodzież szkół podstawowych z powiatu sanockiego do udziału w 19 edycji konkursu literacko-plastycznego:
LIST DO ŚW. MIKOŁAJA.


Z tego zaproszenia skorzystali uczniowie naszej szkoły, którzy nas godnie reprezentowali, zdobywając wyróżnienia. Jan i Michał Rakoczy napisali bardzo ciekawe prace literackie, wykazali się kreatywnością, pomysłowością, starannością, zadbali o estetykę i ogólny wyraz artystyczny swoich listów, co doceniło jury. Chłopcy podzielili się ze świętym Mikołajem swoimi marzeniami! Gratulujemy sukcesu!
Życzymy Wszystkim Dzieciom i Dorosłym, aby z okazji zbliżających się Świąt
każdemu z nas marzenia się spełniły.

 

  • Dyplom
  • Dyplom1
  • listysm
  • zdj1
  • zdj2
  • zdj3
  • zdj4