Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki konkurs fotograficzno – przyrodniczy: „ Drzewa moich okolic – jesienny zielnik multimedialny”

Uczennica klasy 6a Milena Łabaj reprezentowała szkołę w Wojewódzkim Konkursie: „Drzewa moich okolic – jesienny zielnik multimedialny” organizowanym przez  Zespól Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie.

Celem konkursu  było zrobienie multimedialnego zielnika zawierającego rodzime  gatunki drzew. Milena fotografowała drzewa z swoich okolic, a następnie  przy pomocy nauczyciela biologii pani Elżbiety Pyszko oznaczała z kluczy i atlasów odpowiednie gatunki.

Uczennica dzięki udziałowi w takim konkursie nauczyła się korzystać z kluczy, pogłębiała zamiłowanie do obserwacji przyrody i nabywała umiejętność korzystania z programów multimedialnych w edukacji.  W prezentacji Mileny znalazły się gatunki drzew, które często spotykamy  na swojej drodze a zdarza się że niż znamy  ich nazwy.

Zapraszamy do zapoznania się z multimedialnym zielnikiem  stworzonym przez naszą uczennicę.

poniżej link do  zielnika

https://drive.google.com/file/d/1hFoFOQxgVpPKcr7inZKTRTRMX6HeTd9T/view?usp=sharing