Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkółka piłkarska

Gminna szkółka piłkarska ogłasza nabór dzieci (chłopców i dziewczynek) w wieku 4 – 11 lat do udziału w zajęciach piłkarskich w Bukowsku. Zapisy w sekretariacie szkoły w Bukowsku  do 14 stycznia 2015 roku.

Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 stycznia ( czwartek ) o godz.16 w zespole szkół w Bukowsku gdzie zostaną omówione sprawy funkcjonowania szkółki.  Więcej informacji pod nr tel. 512564066.

Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe.

Każde dziecko musi być ubezpieczone w szkole.

Należy omówić sprawy – hali i koszty opłaty za zajęcia.