Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co ty robisz dla środowiska?

Na to pytanie odpowiedzieli uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim zorganizowanym przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Magdalena Łuszcz napisała wiersz o tematyce ekologicznej, natomiast Michał Rakoczy i Antoni Rakoczy wykonali prace plastyczne ukazujące refleksje o stanie środowiska naturalnego i metodach jego ochrony.

W kategorii klas 1-3 wyróżnienie otrzymał Antek z kl.IIa za pracę pt. „Segregujmy śmieci”, natomiast w kategorii klas 4-8 Michał z kl.V zdobył III miejsce za pracę pt. „Energia słońca wiatru i wody”. Organizatorzy składają gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu! Nadesłane prace prezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny i pokazały kreatywność oraz wrażliwość na sprawy środowiskowe.

 

  • dyplomct
  • dyplomct1
  • gratulacje
  • praca_Antka
  • praca_Michaa