Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyróżnienia w konkursie Katyń w pieśni i poezji

Uczennice z klasy 6a brały udział w II edycji konkursu Katyń w pieśni i poezji, który został zorganizowany w celu uczczenia 81. rocznicy Zbrodni Katyńskiej  przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Koło w Sanoku, Starostwo Powiatowe w Sanoku-Wydział Promocji i Kultury, Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Chrystusa Króla w Sanoku i Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku. Konkurs miał za zadanie rozwijanie uzdolnień twórczych, upowszechnianie kultury żywego słowa i kultury muzycznej.

Maja Pacocha uzyskała wyróżnienie w kategorii twórczość własna za napisanie dwóch wierszy: Gdzie wszystko się budzi do życia i śmierci… i Orzełek na czapce.

Ewa Paprocka wyrecytowała wiersze: Guziki nieugięte Zbigniewa Herberta i Katyń Mariana Hemara.  Utwory konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem pani Anity Wolanin.

Gratulujemy Ewie i Mai sukcesów i dziękujemy za zaangażowanie!!!