Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA”

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy 1a i 1b naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Program uświadamiał dzieciom i rodzicom skutki niebezpiecznych  zachowań w szkole, na drodze, w domu, w Internecie i podczas zabawy. Zwracał uwagę na zagrożenia płynące z nowych sytuacji. Po zakończeniu zajęć uczniowie zweryfikowali swoją wiedzę rozwiązując  ,,Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa”. Test obejmował 12 pytań z zakresu  bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły oraz bezpieczeństwa w Internecie. Po realizacji zajęć i wypełnieniu Testu Bezpieczeństwa uczniowie otrzymali dyplomy,  a szkoła certyfikat potwierdzający udział szkoły w XII - tej edycji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Koordynatorami akcji były wychowawczynie klas pierwszych: Magdalena Burnat  i  Elżbieta Fal-Pelc.