Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Moja biblioteczka domowa i ulubione książki

23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, zaś 8 maja jest Dniem Bibliotek i Bibliotekarzy. Z uwagi na zbliżające się święto bibliotek oraz w związku z uczestnictwem w bieżącym roku szkolnym  przez Zespół Szkół w Bukowsku w Programie: Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania II, klasa 4a zapoznawała się na cyklu lekcji poświęconych czytelnictwu i biblioteczkom domowym z zagadnieniami poświęconymi książce. Uczniowie prezentowali swoje domowe zbiory, omawiali ulubione książki, zapoznawali się z zagadnieniami związanymi z budową książki podczas zajęć bibliotecznych prowadzonych przez p. Anitę Wolanin. Były to niezmiernie inspirujące warsztaty, podczas których czwartoklasiści prezentowali w bardzo ciekawy sposób swoje zainteresowania.

Zobaczcie jakie!