Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Od poniedziałku,  17 maja 2021 r. uczniowie klas IV - VIII szkoły podstawowej uczą się systemie hybrydowym, uczniowie klas I - III uczą się stacjonarnie. Klasy pierwsze i drugie uczą się na „Wikarówce”, pozostałe w budynku głównym, w salach przydzielonych im we wrześniu.

Dzieci dojeżdżające przebywają w świetlicy przed rozpoczęciem i po zakończeniu lekcji. Świetlica szkolna i stołówka pracują bez zmian. Obiady będą sporządzane dla zapisanych  uczniów, którzy w danym dniu uczą się stacjonarnie.

Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej.

W dniach: 25.05.2021 r. – 27.05.2021 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty, uczniowie klas I – VII mają dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.