Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Projekt "BACZYŃSKI"

            W ogólnopolskim projekcie BACZYŃSKI brali udział uczniowie klas: VIII, VIIa. Celem działań podjętych przez młodzież było upamiętnienie setnej rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego poprzez zaprezentowanie twórczości poety oraz innych przedstawicieli pokolenia Kolumbów, rozbudzanie zainteresowań poezją czasów II wojny światowej, historią i dziedzictwem kulturowym naszego kraju. Dodatkowo poprzez wykonane prace wychowankowie kształtowali świadomość patriotyczną i obywatelską oraz rozwijali i wzmacniali poczucie tożsamości narodowej.

W czasie realizacji projektu wykonywali prace w różnych formach: recytacji, nagrań, prezentacji, ilustracji, prac plastycznych, ćwiczenia interaktywne, które miały znamiona działań o charakterze kulturalnym. Projekt był realizowany online, hybrydowo i stacjonarnie. Rezultaty prac były publikowane w grupie na FB pod nazwą Projekt „BACZYŃSKI”.

Koordynatorem prac była Alicja Maczużak - Golonka

Link do testu

https://quizizz.com/join/quiz/608ab7eb554ee6001ddedee6/start

Link do prezentacji

https://view.genial.ly/608c372b9356fa0d08857715/interactive-content-k-k-baczynski

 

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008