Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty świec żelowych

28 maja uczniowie klas I-III wzięli udział w warsztatach świec żelowych. Mieli oni okazję stworzyć wyjątkową ozdobę. Podczas warsztatów dzieci mogły rozbudzić swoją wyobraźnię i wykazać się kreatywnością. Były zaangażowane w cały proces tworzenia świecy - samodzielnie wykonały mozaikę z kolorowego piasku, dobierały elementy ozdobne:  muszelki, suszone kwiaty, nasiona lnu i kawy, kolorowe koraliki oraz cekiny. Osoby prowadzące kurs uzupełniały świecę parafinowym żelem. Ostatecznym etapem prac było zapakowanie świec w ozdobny papier i zawiązanie wstążeczki.

Warsztaty sprawiły uczniom wiele radości, satysfakcji. Każda wykonana świeca była piękna i niepowtarzalna. Spotkanie edukacyjne prowadziła firma ANTEA, która organizuje również zajęcia promujące zdrowe odżywianie, warsztaty czerpania papieru, gipsowe oraz mydlarskie.

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012