Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki Konkurs Plastyczny: „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”

Liga Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki i Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie zaprosiła chętnych  uczniów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”. Do rywalizacji konkursowej zgłosili się:Antoni Rakoczy,Nadia Duduś, Estera Śniegoń, Magdalena Łuszcz, Fabian Pyszko,Michał Rakoczy, Jan Rakoczy, Maja Perkołup. Uczniowie wykazali się wyjątkowymi zdolnościami plastycznymi, kreatywnością i wrażliwością na piękno przyrody. Bardzo się cieszymy, że laureatem tego konkursu został Jan Rakoczy, który otrzymał dyplom z nagrodami rzeczowymi.  Odpowiedzialna za przeprowadzenie naboru prac konkursowych w szkole była p. Aneta Wojtanowska.

 

  • image001
  • image002
  • image003