Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Andrus wraca do szkoły

Pod koniec września 2014 r. Zespół Szkół w Bukowsku  złożył aplikację w ramach akcji „Andrus wraca do szkoły”, organizowanej przez Fundację PBS Pomagam z Sanoka. Projekt skierowany był do szkół integracyjnych, oraz placówek z oddziałami integracyjnymi.

Złożony przez nas wniosek otrzymał pozytywną opinię  komisji oceniającej, która pracowała w składzie: pan Artur Andrus – dziennikarz, publicysta, radiowiec, pan Marek Zaleśny – Starszy Wizytator  Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz pan Janusz Matusz – Wiceprezes Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.  Dotacja otrzymana od Fundacji, w kwocie 5053 zł. Pozwoliła nam wyposażyć salkę terapeutyczną w komputer, stolik, worek sako i pomoce logopedyczne.

Dziękujemy Fundacji PBS Pomagam za wsparcie i docenienie naszej pracy na rzecz uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.