Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Powiatowy konkurs wiedzy o prof. Wacławie Felczaku”

Drużyna uczniów z naszej szkoły w składzie: Magdalena Łuszcz, Jan Rakoczy, Michał Rakoczy zajęła I miejsce w  powiatowym konkursie wiedzy o prof. Wacławie Felczaku, który organizował Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody rzeczowe. Tematyka konkursu dotyczyła życia i działalności prof. W. Felczaka i jego wkładu w kształtowanie polsko – węgierskiej przyjaźni. Celem nadrzędnym współzawodnictwa było rozwijanie postaw patriotycznych, wrażliwości na cierpienie i krzywdę innych, rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów oraz doskonalenie umiejętności poszukiwania informacji w różnych źródłach. Adresatem konkursu w formie testu online byli uczniowie z terenu powiatu sanockiego. Młodzież rywalizowała w zespołach 3-osobowych. Opiekę nad konkursem i uczniami sprawowała p. B. Mrozowska.

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaangażowanie.