Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polonistyczne sukcesy!

Organizatorzy - CDN w Sanoku - mimo pandemii i nauczania zdalnego nie zrezygnowali z przeprowadzenia ponadpowiatowych konkursów: „Kurtyna wyobraźni” (XIII edycja) oraz „Wirtualne potyczki ortograficzne” (XIV edycja). Konkursowe zmagania przeprowadzono zdalnie, ale uroczystość podsumowania konkursu, w którym wzięło udział 58 uczniów ze szkół powiatów: leskiego, bieszczadzkiego, sanockiego i brzozowskiego, wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 8 czerwca w CDN w Sanoku stacjonarnie.

Wśród docenionych uczestników obu konkursów byli reprezentanci naszej szkoły z klasy VIII. W konkursie wiedzy o teatrze – „Kurtyna wyobraźni” III miejsce zajęła Dagmara Hnat, natomiast Gabriel Nowecki został wyróżniony w  „Wirtualnych Potyczkach Ortograficznych.

Poznaliśmy również wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” online w roku szkolnym 2020/21, w którym brali udział uczniowie z kl.VIII, VII oraz kl. II. Osiągnęli oni wysokie wyniki w swoich kategoriach wiekowych, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje Antek Rakoczy, zajął VI miejsce w Polsce i tytuł Laureata.

Koordynatorem wyżej wymienionych konkursów była p. A.Maczużak-Golonka.

GRATULACJE!

  

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006