Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zebranie z rodzicami

17 września 2018 (poniedziałek)

Godz.16.00

Zebranie ogólne Dyrektora Szkoły z rodzicami uczniów  wszystkich klas
(świetlica szkolna),

a następnie spotkania z wychowawcami klas  I-VIIISP i 3gim.
(w wyznaczonych salach).
Po spotkaniu z wychowawcami – zebranie klasowych Rad Rodziców

Sportowy koniec roku szkolnego w Bukowsku.

14 czerwca 2018r w Zespole Szkół w  Bukowsku zorganizowano zawody sportowe dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej wszystkich szkół bukowskiej gminy.
Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny:
Klasa 2 z Nowotańca
Klasa 3 z Nowotańca
Klasa 2 z Bukowska
Klasa 3 z Bukowska
Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w 10 konkurencjach sportowych. Między innymi były to: wyścigi ze skakanką, wyścigi w workach, rzut do żywego kosza, wyścigi z piłkami czy zbijanie kręgli na czas.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w Bukowsku

10 czerwca 2018 roku, już po raz kolejny, odbył się w Bukowsku festyn z okazji Dnia Rodziny, który zapewnił mieszkańcom naszej miejscowości (dużym i małym) szereg atrakcji. Festyn Rodzinny to doskonała okazja do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca oraz do integracji wszystkich mieszkańców Bukowska.

Czytaj więcej...

Dziewczyny na piątkę

Właśnie na piątym miejscu w Polsce podopieczne Jakuba Barcia zakończyły rywalizacje w Ogólnopolskich Zawodach Unihokeja Dziewcząt.


Jako mistrz Województwa, Bukowsko zobligowane było do reprezentowania  Podkarpacia na ostatnim szczeblu rozgrywek podczas Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży w Elblągu.

Czytaj więcej...

Konkurs międzyszkolny „ Nasza Niepodległość”

Dnia 06.06.2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs historyczny związany  z obchodami Roku Niepodległości. Uczniowie  szkoły podstawowej i gimnazjum z Pobiedna i Bukowska rywalizowali ze sobą  na płaszczyźnie wiedzy historycznej.

Tematyka obejmowała okres odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r oraz postać Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lepszymi okazali się uczniowie z Bukowska, choć przewaga była minimalna. Podczas rozgrywek panowała przyjazna atmosfera. Zaś główny cel konkursu - propagowanie wiedzy  i wzrost zainteresowanie historią został osiągnięty. Organizatorem był Zespół Szkół w Bukowsku i nauczyciel Monika Malmur.

Czytaj więcej...