Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dlaczego warto mieć psa?

Dlaczego warto mieć psa?- lekcja biblioteczna na podstawie „Pięciopsiaczków” Wandy Chotomskiej.


23 lutego 2017 w klasie II b edukacji wczesnoszkolnej została przeprowadzona lekcja biblioteczna na temat, dlaczego warto mieć psa. Za inspirację posłużyły różne teksty, między innymi: „Pięciopsiaczki” Wandy Chotomskiej, „O psie, który jeździł koleją „Romana Pisarskiego, „Lassie, wróć!” Erika Knighta, „Asy, różne rasy” Ewy Stadtmuller, „Pies, który uratował mi życie” Isabel George.
Uczniowie wykonali z tektury, papieru kolorowego, bibuły i włóczki przestrzenną postać pieska.