Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Pisanka nitką malowana” rozstrzygnięty

W piątek 19 marca 2021 roku w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla dzieci biorących udział w konkursie plastycznym. 

Uczniowie przez ponad miesiąc, w ramach zajęć świetlicowych, pracowali w zespołach, wyklejając „wielkanocną pisankę” kolorową włóczką. Wykazali się dużą cierpliwością i determinacją. Pracowitość i inwencja twórcza dzieci zaowocowała. Powstały piękne i kolorowe prace.

Komisja konkursowa zadecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień:

I miejsce -  Iga Żytka i Perkołup Ksawery z klasy 2b

II miejsce – Julia Kułak i Milena Janik z klasy 3a

III miejsce – Alicja Adamska z klasy 1b, Anna Adamska z klasy 3b i Jagoda Radożycka z klasy 1a

Wyróżnienie – Alicja Bochnak i Nadia Rakoczy z klasy 2b

Wyróżnienie – Mateusz Śmiertka z klasy 3a  i Adrian Śmiertka z klasy 1a

Wyróżnienie – Liwia Duduś i Emilia Hnat z klasy 2b

Nagrody ufundowane ze środków świetlicy szkolnej wręczyła wicedyrektor Ewa Kseniak.

 

„Konkurs świetlica marzeń" rozstrzygnięty!!

„Konkurs świetlica marzeń" rozstrzygnięty!  Najpiękniej swoją wizję świetlicy przedstawiła uczennica klasy 4a Nadia Duduś, drugie miejsce zajęła Aleksandra Czernecka z klasy 3a, na trzecim miejscu uplasował się przedszkolak  Gabryś Czernecki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Czytaj więcej...

Konkurs „Świetlica moich marzeń”

Świetlica szkolna ogłasza konkurs plastyczny „Świetlica moich marzeń”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie całej szkoły, a w szczególności  biorący udział w zajęciach świetlicowych. Prace mogą być wykonane w różnej formie plastycznej z użyciem różnych materiałów.

W sprawach organizacyjnych, różnego rodzaju pytań dotyczących sposobu wykonania prac i pomysłów, można konsultować się z wychowawcami świetlicy codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 12 do 14.

Uczestnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrodzone prace w dalszej kolejności zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu „Się gra się ma Playroom z wyobraźni”.

Udział w tym konkursie daje szansę przemiany naszej świetlicy w wymarzoną salę gier dla dzieci i wyposażenie w zestaw gier planszowych. 

Dalsze informacje dotyczące udziału w konkursie „Świetlica marzeń” będą podawane na stronie internetowej szkoły i w świetlicy po zakończeniu konkursu szkolnego i wyłonieniu zwycięskich prac.

Prace konkursowe należy składać w świetlicy szkolnej do 16 grudnia 2020r, codziennie  w godzinach od 12:00 do  14:00.